Polityka ochrony danych RODO

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Oknapolskie.pl treści marketingowych za pośrednictwem newslettera.

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Oknapolskie.pl (z siedzibą w 57-402 Nowa Ruda, ul. Bożkowska 3). Dane będa przetwarzane w celu wysyłki newslettera, na zasadach określonych w regulaminie Oknapolskie.pl. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do otrzymania newslettera. Osobie, której dane dotyczą, przysuguje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich modyfikacji oraz może ona cofnąć zgodę w dowolnym momencie. W tym celu wystarczy wysłać swoje żądanie wiadomością e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. spod adresu, którego zgoda dotyczy.

Twoje dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

Regulamin newslettera

  1. Usługa newslettera jest świadczona przez Oknapolskie.pl na zasadach określonych przez niniejszy Regulamin.

  2. Przed wyrażeniem zgody na korzystanie z usługi Newslettera należy uważnie zapoznać się z treścią niniejszego Regulaminu.

  3. Newsletter jest bezpłatny i dostępny dla każdego Użytkownika https://www.oknapolskie.pl/ po aktywacji usługi.

  4. Newsletter może zawierać informację o ofercie regulowaną przez kodeks cywilny.

  5. Subskrypcja polega na wpisaniu adresu poczty elektronicznej Użytkownika do formularza udostępnionego na stronie internetowej, po uprzedniej akceptacji Regulaminu.

  6. Adres poczty elektronicznej, podany przez Subskrybenta dla celów korzystania z Newslettera, nie będzie przekazywany podmiotom trzecim bez zgody Subskrybenta.

  7. Użytkownik ma prawo w każdym momencie zrezygnować z usługi Newslettera klikając w link umieszczony w wiadomości z Newslettera.

  8. Zaprzestanie wysyłania wiadomości następuje natychmiastowo.

  9. Reklamacje dotyczące usługi Newslettera można składać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

  10. Oknapolskie.pl zastrzega sobie prawo do usunięcia konta, którego użytkownik narusza Regulamin lub łamie prawo obowiązujące na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Okna szyte

Na miarę

Stwórz Twoje idealne okna od polskiego producenta za pomocą naszego konfiguratora okien PVC Schüco. Przejdź 4 proste kroki konfiguracyjne i otrzymaj błyskawiczną wycenę!

Wyceń okna
Cennik okien