Aby móc uzyskać lepsze doświetlenie pomieszczeń, firma Schuco wychodzi klientom naprzeciw, a mianowicie daje nam możliwość posiadania Thermoslide w wersji czteroskrzydłowej. W tej konstrukcji zastosowano wiele rozwiązań które w połączeniu dają nam bardzo dobrą izolacyjność termiczną.

Skrzydła montowane są w siedmiokomorowej ościeżnicy ze specjalną przekładką termiczną połączoną z izolatorami co zapobiega powstawaniu mostków termicznych . Pomyślano też o zmniejszeniu i wyeliminowaniu przewiewów powietrza do wnętrza poprzez trzy poziomy uszczelnień. Głęboka ościeżnica i skrzydła o zabudowie do 82mm pozwalają na wstawienie grubych pakietów szybowych. Te wszystkie elementy przyczyniają do zlikwidowania zjawiska zimnego obszaru w strefie przypodłogowej.

Oprócz ochrony przed chłodem system ten może pełnić funkcję antywłamaniową w połączeniu z odpowiednio dobranym okuciem zabezpieczającym przed złodziejami. Drzwi podnoszono-przesuwne łączą swój wygląd z termoizolacyjnością, dostępne były w wersji z dwoma i trzema skrzydłami. Nowa konstrukcja składa się z dwóch stałych przeszkleń po lewej i prawej stronie, wejście znajduje się w części środkowej gdzie umieszczono dwa skrzydła które są unoszone lekko do góry i bezgłośnie przesuwane. Możliwości co do wyglądu konstrukcji Thermoslide poszerza bogata kolorystyka powłok wraz z tymi metalicznymi, które przyciągają wzrok oraz nakładki aluminiowe w dowolnym kolorze.

 

 

Kalendarz

« Październik 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Popularne wpisy

Okna szyte

Na miarę

Stwórz Twoje idealne okna od polskiego producenta za pomocą naszego konfiguratora okien PVC Schüco. Przejdź 4 proste kroki konfiguracyjne i otrzymaj błyskawiczną wycenę!

Wyceń okna
Cennik okien